лого Аквапласт

ЯКІСТЬ ВОДИ

«Aqua Naturale»

Вода «Aqua Naturale» видобувається з надр Межирічського родовища мінеральних вод – офіційно зареєстрованого підземного джерела питного водопостачання, надійно захищеного від біологічного, хімічного, радіаційного та інших видів забруднень, має сприятливі органолептичні властивості та унікальний хімічний склад. Вона піддається лише легкому механічному очищенню від видимих грубих частинок і домішок, максимально зберігаючи первозданні якості природної води.

Завдяки вмісту у своїй структурі великої кількості корисних елементів, натуральної м'якості та збалансованому хімічному складу, її можна вживати як у сирому, так і в кип'яченому вигляді без будь-яких обмежень, а від природи низька жорсткість води виключає утворення накипу в чайниках та кофемашинах.

«Утренняя роса»

Вода «Утренняя роса» - це ідеально очищена вода для пиття та приготування їжі. Вона має збалансований мінеральний склад і відмінні смакові якості. Вода «Утренняя роса» проходить багатоступенчату очистку від небажаних домішок органічної та неорганічної природи. При цьому зберігається мінеральний склад води, що забезпечує її фізіологічну повноцінність.Якість вод «Aqua Naturale» і «Утренняя роса» відповідають «Державним санітарним нормам та правилам «Гієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»» (ДСанПіН 2.2.4.- 171-10), що підтверджується сертифікатом відповідності. Система управління безпекою харчових продуктів (НАССР) на нашому підприємстві відповідає ДСТУ ISO 22000:2019 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга».

Наші води:

  • розливаються в бездоганно чисту тару на автоматизованих лініях без контакту з персоналом;
  • проходять контроль якості у власних лабораторіях;
  • відмінно підходять для щоденного вживання і приготування їжі;
  • не утворюють накипь в чайниках і кофемашинах;
  • не проходять очистку за допомогою «зворотнього осмосу»;
  • доставляются своєчасно і безкоштовно.

Пам`ятайте: пити воду високої якості – краща звичка людини, що слідкує за своїм здоров’ям. Ваше здоров'я, здоров'я рідних і близьких напряму залежить від якості питної води.

бутыли Утренняя роса

Сертификаты