лого Аквапласт

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА участі в акції «ЧАРІВНИЙ 2014» від ТОВ „Аквапласт”


Офіційні правила (надалі – «Правила») участі в акції «ЧАРІВНИЙ 2014» (надалі – „Акція”) від ТОВ „Аквапласт” ТМ «Фрутс», «Утренняя роса», «ГОСТовский», «Арабелла», «4х4»

1. Організатор та Виконавець Акції.

Організатором та Виконавцем Акції «ЧАРІВНИЙ 2014» ТМ «Фрутс», «Утренняя роса», «ГОСТовский», «Арабелла», «4х4» є Товариство з Обмеженою Відповідальністю „Аквапласт”, що знаходиться за адресою: 49008, м. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 8-Д (надалі – „Організатор”).

2. Продукція, що бере участь в Акції.

Продукція, що бере участь в Акції (надалі - „Акційна продукція”) має спеціальну акційну етикетку з інформацією про Акцію. Акційною продукцією є:

 • вода питна очищена „УТРЕННЯЯ РОСА” у тарі ПЕТ 6л, 2л, 1,5л, 1л та 0,5л;
 • напої "Фрутс" Оранж у тарі ПЕТ 2л та 0,5л;
 • напої "Фрутс" Кола-Вишня у тарі ПЕТ 2л, 1л, 0,5л;
 • напої "Фрутс" Лимонад у тарі ПЕТ 2л, 1л, 0,5л;
 • напої "Фрутс" Ситро у тарі ПЕТ 2л, 1л, 0,5л;
 • напої "Фрутс" Яблуко-Ехінацея у тарі ПЕТ 2л, 1л, 0,5л;
 • напої "Фрутс" Байкал у тарі ПЕТ 2л;
 • напої "Фрутс" Мохіто у тарі ПЕТ 0,5л;
 • напої "Фрутс" Ментол у тарі ПЕТ 0,5л;
 • напої "4х4 Synergy" у тарі ПЕТ 1л;
 • напої "4х4 Black" у тарі ПЕТ 0,5л;
 • напої "4х4 Red" у тарі ПЕТ 0,5л;
 • напої "4х4 Yellow" у тарі ПЕТ 0,5л;
 • напої "4х4 СoffeeIn Cuppuccino" у тарі ПЕТ 0,5л;
 • напої "4х4 СoffeeIn Espresso" у тарі ПЕТ 0,5л;
 • напої "Арабелла" Буратино у тарі ПЕТ 1,5л;
 • напої "Арабелла" Дюшес у тарі ПЕТ 1,5л;
 • напої "Арабелла" Лимон у тарі ПЕТ 1,5л;
 • напої "Арабелла" Лимонад у тарі ПЕТ 1,5л;
 • напої "Арабелла" Ситро у тарі ПЕТ 1,5л;
 • напої "ГОСТовский" Лимонад у тарі ПЕТ 1,5л, 0,5л;
 • напої "ГОСТовский" Ситро у тарі ПЕТ 2л;
 • напої "ГОСТовский" Байкал у тарі ПЕТ 2л;

3. Призовий фонд Акції.

Головний приз: право на придбання авто Skoda Rapid (Шкода Рапід) з виплатою грошової суми у еквіваленті вартості зазначеного авто – 1 приз. Приз першого рівня (головний приз): 1 автомобіль Skoda Rapid (Шкода Рапід);

Призи другого рівня: 6 сімейних подорожей до Туреччини на трьох (2 дорослих и 1 дитина);

Призи третього рівня: 21 планшет;

Призи четвертого рівня: 300 рюкзаків.

4. Тривалість Акції, територія проведення та порядок участі в Акції.

4.1. Акція проводиться на всій території України в період з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2014 року включно (надалі – „Період проведення Акції”). Акція починається о 00:00:00 годині за київським часом 1 січня 2013 року та закінчується о 23:59:59 годині за київським часом 31 грудня 2014 року.

4.2. Для участі в Акції необхідно:

купити Акційну продукцію протягом Періоду проведення акції;

надіслати на номер 7160 SMS-повідомлення* зі словом «ФРУТС» (або «РОСА», «ГОСТОВСКИЙ», «4х4», «АРАБЕЛЛА») та кодом, що складається з десяти цифр і позначений на пляшці у вигляді дати та часу виготовлення, також потрібно вказати своє прізвище, ім`я і населений пункт та зберегти пляшку або фрагмент пляшки з кодом.

*Вартість відправлення SMS на короткий номер 7160 складає 1,00грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга надається абонентам всіх національних GSM-операторів України. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: (0562) 343-000 у будні з 9-00 до 18-00. Організатор акції: ТОВ "Аквапласт", 49008, Дніпропетровськ, вул. Макарова, 8-Д.

4.3. До участі в Акції допускаються всі громадяни України, які протягом строку проведення Акції придбали Акційну продукцію та виявили бажання взяти участь в Акції і надіслали на номер 7160 SMS-повідомлення* зі словом «ФРУТС» (або «РОСА», «ГОСТОВСКИЙ», «4х4», «АРАБЕЛЛА») та кодом, що складається з десяти цифр і позначений на пляшці у вигляді дати та часу виготовлення, також вказали своє прізвище, ім`я і населений пункт та зберегли пляшку або фрагмент пляшки з кодом.

4.4. Учасниками Акції не визнаються та в ній не мають права брати участь:

1) працівники Організатора, Виконавця та будь-якої компанії, залученої до проведення цієї Акції;

2) чоловік або дружина та найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) працівників Організатора, Виконавця та будь-якої компанії, залученої до проведення цієї Акції.

4.5. Учасник акції, що надіслав одне повідомлення на номер 7160 SMS-повідомлення* зі словом «ФРУТС» (або «РОСА», «ГОСТОВСКИЙ», «4х4», «АРАБЕЛЛА») та кодом, що складається з десяти цифр і позначений на пляшці у вигляді дати та часу виготовлення, також вказав своє прізвище, ім`я і населений пункт та зберіг пляшку або фрагмент пляшки з кодом, автоматично стає учасником розіграшу головного призу та призів другого рівня, третього рівня та четвертого рівня.

4.6. Учасником Акції не визнаються громадяни, що відправили SMS на номер 7160 без слова «ФРУТС» (або «РОСА», «ГОСТОВСКИЙ», «4х4», «АРАБЕЛЛА») та кода, що складається з десяти цифр або нерозбірливо написаною адресою, прізвищем, та ім’ям учасника.

4.7. Кількість SMS, які можуть бути надіслані одним Учасником Акції, не обмежується. Таким чином, чим більше Учасник Акції надішле SMS, тим більше у нього шансів отримати головний приз та призи другого рівня, третього рівня та четвертого рівня. Під SMS мається на увазі, що учасник Акції зберіг фрагмент пляшки з кодом, тобто кожна SMS - це один фрагмент пляшки з кодом або пляшка з під напою.

4.8. Організатор не несе відповідальності за помилки у отриманні SMS чи зволікання. Всі отримані SMS (дані учасників) є власністю Організатора.

4.9. Участь в Акції означає: що Учасник погоджується з Правилами проведення даної Акції. Усі переможці Акції повинні будуть надати свої персональні дані, а саме:

Для фізичних осіб:

 • ПІБ
 • Повна дата народження
 • Адреса (місце реєстрації)
 • Паспортні дані: номер, серія, ким і коли виданий
 • Ідентифікаційний код
 • Контактні номери телефонів (мобільні або стаціонарні)

Усі зазначені вище дані будуть використані для перевірки Учасника Акції на предмет відповідності умовам Акції.

5. Порядок розіграшу та вручення призів.

5.1. Головний приз та призи другого та третього рівня будуть розіграні шляхом жеребкування та передані переможцю після надання ним Виконавцю копії паспорта та ідентифікаційного коду.

5.2. Призи другого, третього та четвертого рівня. не видаються в грошовому еквіваленті.

5.3.Розіграші призів:

 • 15 травня 2014р. - розіграш 2 сімейних подорожей до Туреччини на трьох (2 дорослих и 1 дитина); 7 планшетів та 100 рюкзаків;
 • 15 серпня 2014р. - розіграш 2 сімейних подорожей до Туреччини на трьох (2 дорослих и 1 дитина); 7 планшетів та 100 рюкзаків;
 • 15 січня 2015р. - розіграш 2 сімейних подорожей до Туреччини на трьох (2 дорослих и 1 дитина); 7 планшетів, 100 рюкзаків та 1 автомобиля Skoda Rapid (Шкода Рапід)**.

Розіграші відбудуться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 8-Д.

5.4. Якщо головний приз та призи другого, третього та четвертого рівня виграла особа, яка не досягла 18 років, приз оформляється на одного з батьків або опікунів.

5.5. Усі SMS, що надіслані протягом Періоду проведення Акції, беруть участь у всіх розіграшах. Повнолітня особа, яка виграла приз не має права передачі його іншим особам.

5.6. Про виграш головних призів та призів другого, третього та четвертого рівня переможців буде проінформовано за номером телефону, з якого надіслано SMS: переможці акції отримають SMS з номера: +38067-610-95-95 протягом 5 діб з дати розіграшу. Увага! Інформування Переможців Акції буде здійснюватися лише по телефону з номеру +38067-610-95-95. Результати кожного розіграшу будуть опубліковані на сайті www.aquaplast.com.ua. Организатор протягом 10 днів після визначення Переможця сповіщає про документи, що необхідно надати для отримання нагород, що вказані у даних Правилах. Переможцю повідомляється строк 15 робочих днів після успішного дзвінка від Организатора, протягом якого Переможець повинен зібрати та відправити Організатору всю необхідну інформацію та документи. Якщо Переможець не зможе надати повний перелік документів у вказаний строк або відмовиться від отримання призу, нагороду йому надано не буде. Усі нагороди будуть вручатися протягом двох місяців з моменту закінчення проведення Акції.

5.7. Організатор Акції залишає за собою право повторного визначення Переможця у випадку підозри та/або виявлення фальсифікації Учасниками Акції, які претендують на отримання нагород. Не мають права на отримання нагород Учасники Акції, які використовували за визначенням Організатора доступ до запропонованих послуг з ознаками недобросовісних дій, незаконного підприємництва, порушення прав споживачів, зловживанням правом та іншими аналогічними ознаками.

5.8. Термін видачі призів – до 15 березня 2015 року. З 15 березня 2015 року переможець втрачає право на отримання призу.

5.9. Скарги Учасників, які мають право на отримання нагороди, приймаються Організатором до розгляду не пізніше 40 (сорока) робочих днів з моменту закінчення Акції.

6. Інше.

6.1. Організатор не вступає в суперечки між Учасниками Акції щодо визнання Учасників Акції претендентами на одержання призів.

6.2. Відповідальність Організатора та Виконавця не виходить за межі вартості подарунків, зазначених у цих Правилах. Призи обміну та поверненню не підлягають.

6.3. Організатор та Виконавець Акції звільняються від будь-якої відповідальності щодо призів після їхнього одержання Учасниками Акції. Відповідальність за якість продукції, що є призом, несе безпосередній виробник такої продукції.

6.4. Призи можуть відрізнятися від зображення у друкованих матеріалах.

6.5. Усі Учасники Акції погоджуються, що їхні дані можуть бути внесені Організатором до бази даних та в подальшому використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі, з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. Факт участі в Акції означає, що всі Учасники Акції також погоджуються, що їхні фотографії можуть бути використані Організатором у рекламних цілях. Одержувачі подарунків погоджуються фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати їм за це будь-якої винагороди. Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організаторові Акції.

6.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-які спірні питання та/або питання, не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

6.7. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати.

6.8. Вартість нагород, а також їх форма та спосіб отримання є остаточними та не підлягають зміні. Організатор Акції не розглядає будь-які пропозиції Переможців Акції про зміну вартості нагород, способи отримання нагород, а також додаткових виплат за нагороди і т.д.

6.9. Організатор Акції не несе відповідальність у випадках якщо допущено несанкціоноване витрачення коштів з рахунків фактичних Учасників Акції шляхом доступу до використання номерів третіми особами, недієздатними чи частково дієздатними, у тому числі малолітніми та неповнолітніми.

6.10. Оподаткування нагород Акції відбувається відповідно до діючого законодавства України. Податковим агентом з утримання та сплати податків згідно діючого законодавства України виступає Організатор Акції.

6.11. Дана Акція не є лотереєю чи азартною грою згідно з законодавства України.